Yogi-Yogi rankų darbo papuošalai ieškantiems išskirtinio dizaino ir natūralaus akmens

YOGI-YOGI – tai internetinė parduotuvė, kurios veikla- papuošalai internetu, skirta tiems, kam svarbu suderinti estetiką ir dizainą su natūralumu. Papuošalams gaminti naudojami tik natūralūs akmenys, nedažyti ir kitaip neapdirbti, todėl išlaiko visas savybes, kuriomis pasižymi kiekvienas kristalas. Apyrankės, auskarai ir kaklo papuošalai kuriami išlaikant ne tik spalvų, bet ir akmenų savybių tarpusavio suderinamumą.
Ieškantiems dovanos artimam asmeniui ar draugui, rekomenduojame užsukti į skiltį  Akmenys pagal zodiaką Čia rasite kiekvieno, konkrečiam zodiako ženklui, skirto akmens aprašymą – taip sutaupysite laiko ir jėgų galvodami, koks akmenėlis tiktų Jūsų artimajam.
Moteriškos, vyriškos apyrankės ir apyrankės poroms – tai paskutiniu metu itin populiarūs papuošalai, leidžiantys išreikšti save, kartu subtilūs ir elegantiški. Akmens karoliukų apyrankės pastaruoju metu tampa kiekvieno nešiojančiojo išskirtinumo ženklu, nes akmenų, jų spalvų deriniai gali būti tokie įvairūs, kad kiekvienas tikrai atras kažką unikalaus, skirto pabrėžti savąjį stilių.
Rinkdamiesi akmens papuošalus galite iš karto pajusti, kuris yra „Jūsų akmuo“ tiesiog žiūrėdami ir jausdami jam trauką. Jeigu iš karto nepavyko to pajusti, rekomenduojame paskaityti apie kiekvieno iš jų savybes, ypač jei planuojate nešioti kaip amuletą ar talismaną. Gyvas akmuo – tai puikus grožio ir tam tikrų savybių kūnui ir sielai derinys.